Nasze referencje

I. Śląska Wielka Nagroda Budownictwa

Wręczona na podstawie rekomendacji Członków Rady Śląskiej Izby Budownictwa i Kolegium Forum Budownictwa Śląskiego a także uchwałą Kapituły Konkursu "Śląskie Budowanie"

Za długoletnią realizację usług dekarskich i budowlanych gwarantującą profesjonalne wykonanie zleconych robót.

II. Statuetki "SuperDekarz"

Od wielu lat nasza firma wyróżniana jest jako "Zwycięzca Regionu" w konkursie SuperDekarz organizowanego przez jednego z największych producentów systemów dachowych.

 • Statuetka SuperDekarz 2015 - Zwycięzca Regionu
 • Statuetka SuperDekarz 2014 - Zwycięzca Regionu
 • Statuetka SuperDekarz 2013 - Zwycięzca Regionu
 • Statuetka SuperDekarz 2012 - Zwycięzca Regionu
 • Statuetka SuperDekarz 2011 - Zwycięzca Regionu
 • Statuetka SuperDekarz 2010 - Zwycięzca Mikro-regionu
 • Statuetka SuperDekarz 2009 - 3 miejsce w Polsce

III. Rekomendacje klientów

Jest to dla nas największe wyróżnienie, oraz dowód jakości i profesjonalizmu wykonywanych przez nas robót.

Od 1998 roku zrealizowaliśmy ponad 100 różnych inwestycji, dokładając wszelkich starań aby Inwestor polecał nas kolejnym Klientom.


P.W. Dachbud Sp. z o.o.

Od 1998 roku promujemy jakość.

"Na początku były dachy...."

W roku 1998 rozpoczęła swoje istnienie firma "F.U.H Dachbud Roman Dyduch"

Przez blisko 17 lat, nabywając nowe umiejętności oraz zdobywając coraz większe doświadczenie w branży budowlanej firma została doceniona zarówno przez Klientów indywidualnych jak i deweloperów.

Ciągle powiększane zaplecze praktyczne oraz teoretyczne naszych pracowników, pozwoliło nam rozpowszechniać sztukę ciesielsko-dekarską na coraz szerszą skalę. To właśnie dzięki stałej współpracy z naszymi pracownikami zatrudnianymi na pełne etaty udało nam się stworzyć tak porządną i chwaloną załogę, która stawia czoła każdemu wyzwaniu nieprzerwanie aż do dnia dzisiejszego.

"Rozwój znaczy domy"

Firma "F.U.H Dachbud Roman Dyduch" w odpowiedzi na oczekiwania firm deweloperskich postanowiła rozszerzyć działalność swoich usług tak aby jej celem były nie tylko dachy ale i budowa kompletnych stanów surowych budynków. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z kolejnymi ludźmi, starając się przy tym aby efektem końcowym był maksymalny wzrost jakości naszych usług.

Po latach wspólnej pracy, ciągłych szkoleń z wszystkich zakresów budownictwa udało stworzyć się nam w pełni wyszkolony profesjonalny zespół, który aktualnie jest doceniany na terenie całego Śląska i nie tylko.

"Nowoczesne rozwiązania, naszym kluczem do sukcesu"

Rozwój w budownictwie wiąże się z nowoczesnymi technologiami. Dlatego w naszej firmie do realizacji Państwa usług wykorzystujemy nasze dźwigi, własne ciężarówki, profesjonalne gwoździarki, oraz inne narzędzia służące nam i Państwu.

Nam pomagając zwiększyć efektywność i jakość wykonania prac, Państwu pomagając oszczędzić wydatki, ponieważ wykorzystując narzędzia ułatwiające prace zmniejszamy liczbę roboczogodzin które poza kosztem materiałów są najbardziej cenotwórczym aspektem w każdej firmie budowlanej.

"Wszystko w... Łaziskach"

W roku 2013 ukończyliśmy budowę, oraz rozpoczęliśmy działalność Hurtowni budowlanej, tym samym łącząc wszystkie prowadzone przez nas usługi w firmie o nowej nazwie "P.W. Dachbud Sp. z o.o.".

Dzięki temu nasi klienci są u nas obsługiwani kompleksowo... Mogą załatwić wszystko w jednym miejscu. Począwszy od poznania i zobaczenia na własne oczy do wybrania materiałów i innych rozwiązań wykorzystywanych na budowach aż do odbioru całości realizacji, poprzez najwyższej jakości usługi budowlane.

Przy okazji zapewniamy Państwu stały dostęp do materiałów w możliwie jak najniższych cenach. Profesjonalną i rzetelną wiedzę na temat ich specyfikacji oraz możliwość prezentowania ich na różnego rodzaju pokazowych wystawkach.

"W dniu dzisiejszym"

W dniu dzisiejszym nasza firma wykorzystując swoje doświadczenie, kwalifikacje i możliwości jest w stanie zagwarantować wam najwyższą jakość swoich usług.

Na dzień dzisiejszy są to usługi:

 • Kompleksowa budowa domów
 • Usługi ogólnobudowlane
 • Hurtownia materiałów budowlanych
 • Usługi dźwigowe

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy również "Dom pokazowy w Orzeszu". Jest to nasz ukłon w stronę wszystkich z Państwa, którzy ciągle poszukują wiarygodnego i solidnego wykonawcy dla swoich wymarzonych "4-kątów". Po odwiedzeniu tego domku będą przekonani Państwo o naszej jakości na własne oczy.

Ważne: Ta strona używa plików cookies. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na używanie cookie.

Ukryj ×