Opinie i nagrody

Potwierdzenie jakości i profesjonalizmu naszych działań

W ciągu 20 lat życia firmy spotkaliśmy się z licznymi pozytywnymi opiniami oraz wyróżnieniami ze strony Naszych Klientów oraz Partnerów Biznesowych.

Poniżej przedstawiamy zarówno Opinie Klientów Indywidualnych, dla których w ostatnich latach realizowaliśmy prace budowlane wraz ze zdjęciami z Inwestycji. Jak również prezentujemy otrzymane nagrody, laury certyfikaty i wyróżnienia, które zostały nadane nam w ostatnich latach.

Niektóre z otrzymanych wyróżnień pozwalają nam na świadczenie dodatkowych gwarancji inne natomiast stanowią ogromne wyróżnienie wśród innych Śląskich lub Polskich firm budowlanych.

P. Paweł i Anna budowa stanu deweloperskiego w Orzeszu

Świetny zespół i miły kontakt. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy właśnie do firmy Dachbud, po poprzednich doświadczeniach z firmami budowlanymi. Wszystko udało się załatwić kompleksowo, a wiele rzeczy firma ogarnęła dla nas już w trakcie budowy. Jakość wykonanych usług oraz wsparcie przy doborze materiałów na najwyższym poziomie. Dziękujemy!

P. Adrian i Monika budowa stanu deweloperskiego w Katowicach

Jesteśmy bardzo zadowoleni z prac jakie wykonała dla nas firma Dachbud z Łazisk Górnych. Zdecydowaliśmy się na budowę domu z projektu typowego z dostosowaniem do już posiadanej działki. Z perspektywy czasu możemy ocenić, że była to decyzja trafiona w dziesiątkę. Współpraca z firmą na każdym etapie przebiegała wzorowo, byliśmy stale informowani o postępach w budowie i ewentualnych problemach (które zresztą były szybko rozwiązywane). Jeśli stalibyśmy ponownie przed wyborem firmy, która wybuduje nasz wymarzony dom, bez wahania wybralibyśmy Dachbud.

P. Michał i Klaudia budowa stanu deweloperskiego w Katowicach

Serdecznie polecamy! Podpisana umowa, omówiony każdy szczegół zlecanych prac, przygotowany profesjonalny kosztorys. Tak rozpoczęła się nasza współpraca z firmą, a każdy kolejny etap przebiegał zgodnie z planem. Pełen profesjonalizm oraz dbałość o dobór materiałów. Bardzo istotne jest podkreślenie terminowości i staranności wykonanej budowy.

Niebawem pojawi się więcej opinii

Nasza nowa strona WWW jest w trakcie uzupełniania. Więcej opinii Klientów znajdą Państwo tutaj już niebawem.