Opinie i nagrody

Potwierdzenie jakości i profesjonalizmu naszych działań

W ciągu 20 lat życia firmy spotkaliśmy się z licznymi pozytywnymi opiniami oraz wyróżnieniami ze strony Naszych Klientów oraz Partnerów Biznesowych.

Poniżej przedstawiamy zarówno Opinie Klientów Indywidualnych, dla których w ostatnich latach realizowaliśmy prace budowlane wraz ze zdjęciami z Inwestycji. Jak również prezentujemy otrzymane nagrody, laury certyfikaty i wyróżnienia, które zostały nadane nam w ostatnich latach.

Niektóre z otrzymanych wyróżnień pozwalają nam na świadczenie dodatkowych gwarancji inne natomiast stanowią ogromne wyróżnienie wśród innych Śląskich lub Polskich firm budowlanych.

SuperDekarz woj. Śląsk 1 miejsce

Konkurs dla Dekarzy organizowany przez firmę Braas, producenta zintegrowanych systemów dachowych, który rok rocznie wyłania najlepszych dekarzy z całej Polski.

Firma Dachbud wielokrotnie zajmowała wysokie pozycje w niniejszym rankingu. Nieprzerwanie od 2011r. zostajemy wyróżnieni 1 miejscem jako SuperDekarz Regionu Śląsk.

Śląska Wielka Nagroda Budownictwa

Wręczona na podstawie rekomendacji Członków Rady Śląskiej Izby Budownictwa i Kolegium Forum Budownictwa Śląskiego a także uchwałą Kapituły Konkursu „Śląskie Budowanie”.

Za długoletnią realizację usług dekarskich i budowlanych gwarantujące profesjonalne wykonanie zleconych robót.

Gazele Biznesu 2016r. oraz 2017r.

Ranking najdynamiczniej rozwijajacych się małych i średnich firm. Firma Dachbud już dwukrotnie została wyróżniona statuetką Gazeli Biznesu za dotychczasowe osiagnięcia w biznesie.

Forbes Forum Firm Rodzinnych

Pierwszy w Polsce ranking najdynamiczniej rozwijających się firm rodzinnych założony przez magazyn Forbes.

Firma Dachbud w roku 2018 uzyskała 47 miejsce w woj. Śląskim w zestawieniu firm z przychodami poniżej 100 mln zł.

Certyfikat Dekarski Braas

Program Certyfikacji Dekarzy Braas powstał z idei połączenia nowoczesnych technologii z fachowym oraz sprawdzonym Wykonawcą. Firma Braas weryfikując dekarzy z całej Polski przyznaje Certyfikaty, dzięki którym Dekarze mogą liczyć na szczególne wsparcie firmy, takie jak bezpłatny serwis i doradztwo techniczne co przekłada się na korzyści dla Inwestorów.

Firma Dachbud bierze czynny udział w rozwoju wiedzy poprzez udział w szkoleniach i spotkaniach organizowanych rzez innych profesjonalistów. Jesteśmy aktywnym uczestnikiem oraz posiadaczem Certyfikatu Dekarskiego Braas.